Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych

12.12. II Turniej o Mistrzostwo Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych

Utworzono dnia 12.12.2017

12 grudnia, 15 uczniów z klas 4-6 SP oraz 24 osób z klas 7 SP oraz 2 i 3 gimnazjum wystartowało w indywidualnych zmaganiach szacohowych w II Turnieju o Mistrzostwo Zespołu Szkół Publicznych w Uhercach Mineralnych. Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych, systemem szajcarskim w 7 piętnasto minutowych rundach. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy dyplom, a dla zdobywców trzech najlepszych miejsc w każdej kategorii dyrektor naszego zespoł szkół ufundował okazałe puchary. Zmagania były bardzo  zacięte, ale przebiegały z duchem gry fair play. Różnice pomiędzy poszczególnymi zawodnikami były czasami minimalne.

W kategorii klas 4-6 SP zwyciężyła Adriana Pasek, drugie miejsce zajął Jan Marcinkowski, a trzecie miejsce padło łupem Kacpra Bigosa

W kategorii klas 7 SP oraz 2 i 3 gim złoto zdobył  Wiktor Dziura, srebro -  Sara Giefert, a brąz przypadł Oliwii Pawłowskiej

Wszystkim zawodnikom biorącym udział w naszych zmaganiach - GRATULUJEMY!

Serdeczne podziękowania składamy panu Grzegorzowi Dziurze, który kolejny rok z rzędu zaangażował się w organizację naszych mistrzostw.